Hotell Lydia meeskond

Diana Timberg hotellijuht
T: (+372) 733 0377
E: diana@lydia.ee
Evar Pani Müügi – ja turundusjuht
T: (+372) 737 1040
E: evar@lydia.ee
Kairi Jürisson Majutusjuht
T: (+372) 733 0377
E: kairi@lydia.ee
Alice Poljakova Turundusspetsialist
T: (+372) 737 1042
E: alice@lydia.ee
Reet Kalamees Skandinaavia turu müügijuht
T: (+372) 733 7188
E: reet@lydia.ee
Timo Rist Revenue manager
T: (+372) 737 1043
E: timo@lydia.ee
Marje Kallion Rühmade müügijuht
T: (+372) 733 7184
E: marje@lydia.ee
Diana Romot Müügiassistent
T: (+372) 737 1042
E: diana.romot@lydia.ee
Tiina Seliste Personalijuht
T: (+372) 733 7183
E: tiina@lydia.ee
Riina Märtson Restoran Hõlm Toitlustusjuht
T: (+372) 730 4225
E: riina@lydia.ee
Lauri Ülenurm Restoran Hõlm Peakokk
T: (+372) 730 4207
E: lauri@holmrestoran.ee