Hotell Lydia meeskond

Diana Timberg hotellijuht
T: (+372) 733 0377
E: diana@lydia.ee
Evar Pani Müügi – ja turundusjuht
T: (+372) 737 1040
E: evar@lydia.ee
Kairi Jürisson Majutusjuht
T: (+372) 733 0377
E: kairi@lydia.ee
Riin Möllits Turundusspetsialist
T: (+372) 737 1042
E: riin@lydia.ee
Reet Kalamees Skandinaavia turu müügijuht
T: (+372) 733 7188
E: reet@lydia.ee
Marje Kallion Rühmade müügijuht
T: (+372) 733 7184
E: marje@lydia.ee
Tiina Seliste personalijuht
T: (+372) 733 7183
E: tiina@lydia.ee
Riina Märtson restoran hõlm toitlustusjuht
T: (+372) 730 4225
E: riina@lydia.ee 
Lauri Ülenurm restoran hõlm peakokk
T: (+372) 730 4207
E: lauri@holmrestoran.ee 
.
.