Hotell Lydia

Vanalinna atmosfääri ja modernset arhitektuuri ühendav hotell Lydia asub Tartu Raekoja platsi taga Toomemäe nõlval. Hotell Lydia on 4 tärni Superior hotell, kus on kokku 70 tuba, erinevaid sauna- ja lõõgastusvõimalusi pakkuv spaa-lounge, fitness-klubi, restoran Hõlm, lounge ärikohtumisteks ja tipptasemel heli-, valgus- ja videolahendustega sündmuskeskus.

Ajaloolise asukoha ja personaalse teenindusega hotell on suurepärane peatuspaik nii äri-, konverentsi- kui ka puhkusereisiks.

Hotellis on kokku 70 tuba:


50 KLASSIK TUBA asuvad hoone uues osas, millest avaneb vaade Toomemäele või sisehoovi;

11 SUPERIOR TUBA asuvad hoone uues osas, millest avaneb vaade Raekoja platsile, Pirogovi parki;

5 EXECUTIVE TUBA on ajastuhõngulise sisekujundusega ja asuvad hotelli ajaloolises osas vaatega Ülikooli tänavale või hotelli sisehoovi;

4 SVIITI, millest kolm - Rektor, Meer ja President, asuvad hotelli uues osas ning üks - Kortersviit Lydia, asub läbi kolme korruse hoone ajaloolises osas.

Tubade hinnas sisaldub rikkalik buffet-hommikusöök restoranis Hõlm ning piiramatu spaa-lounge ja fitness-klubi külastamine.
Check in kell 15:00, check out kell 12:00

NAUDI KLASSIKALIST MASSAAŽI LYDIA HOTELLIS

Herb klassikaline massaaž oma hotellitoas (teostatav vaid Superior tubades ja sviitides)
 60 min / 65 €
Broneerimine: reception@lydia.ee


KODUKORD

Hotelli ei registreerita

Isikuid, kes oma käitumisega võivad häirida hotelli teisi külastajaid. Ega alaealisi kellel pole täiskasvanut koos temaga koos majutumas.

Tasumine

Hotelli registreerimisel tuleb tasuda majutusteenuse maksumus vastavalt esitatud arvele. Hotelli teenuste eest, mida kasutati majutusperioodi jooksul, tuleb tasuda hiljemalt hotellist lahkumisel. Meie hotellis aktsepteeritakse kõiki levinumaid rahvusvahelisi krediit- ja deebetkaarte.

Suitsetamine hotellis


Lydia hotell järgib suitsuvaba hotelli põhimõtet. Suitsetamine on lubatud vaid hotellis selleks eraldatud aladel. Suitsetamise eest selleks mittelubatud alal on külastaja kohustatud trahvi tasuma. Trahv suitsetamise eest on 300 eurot

Avalik korra tagamine

Hotellis kehtivad kõik nõuded avaliku korra, rahu hoidmise ja saastamise vältimise kohta. Avaliku korra rikkumisel kaasab hotell vajadusel kas turvatöötajad või kutsub välja politsei. Personal võib paluda külastaja(te)l hotellist ja selle territooriumilt lahkuda. Lahkumise korral on külastaja kohustatud maksma broneeritud majutuse ja tellitud lisateenuste eest.Külalised peavad hotellis viimise ajal käituma viisakalt, seejuures ei ole lubatud segada teisi hotellikülalisi ega personali või takistada hotellis tavapärast tööd.
Hotell jätab endale õiguse siseneda tuppa kui on kahtlus hotellireeglite rikkumise osas.

Külastaja vastutus kahju tekitamisel

Meie külalisena võtate endale vastutuse ja kohustuse järgida kehtestatud eeskirju. Olete vastutav tahtlikult või tahtmatult tekitatud kahju eest, mida teie või teie külaline võib olla tekitanud hotellitoas või hotelli üldruumides. Hotellil on õigus nõuda kliendi poolt tekitatud materiaalse kahju kompenseerimist. Kahju kompenseerimise suuruse aluseks on tekitatud otsene kahju, millele lisanduvad kahju kõrvaldamisega seotud kulud.

Broneeri tuba