Pulmad Lydias

Fotod: Kukeke klõpsutab (1-3: Presidendi sviit & sündmuskeskus), Angelica Tikk (4-5: Presidendi sviit),
Laura Strandberg (6: Hotelli lounge)

Lisaks sündmuskeskusele on võimalik valida meeldejääv ja piduliku õhtusöögiga privaatne pulmapidu kuni 22 külalisele naturaalse päevavalgusega Harald Mattiase valges saalis.


Kokakunsti tipptase Teie imeliseks pulmapäevaks restoranilt HÕLM
Restoran Hõlm peakokk Sven Pärn koos kogenud meeskonnaga pakuvad üllatusi täis maitseelamusi ja kulinaarseid naudinguid vastavalt Teie personaalsetele eelistustele. Valikus on nii mitmekülgne ja rikkalik buffee, hõrgutav grupimenüü kui ka maitsenaudinguid pakkuv suupistevalik ja suus-sulavad desserdid.  Hõlm on Tartu südalinnas asuv restoran, mis kuulub MICHELIN Guide 2023 soovitatud restoranide hulka ning tuntud gastronoomia teejuhi White Guide Nordic valikul Põhjamaade parimate restoranide hulka. Alates 2023. aastast võttis White Guide tegevuse Eestis üle oluliselt laiema rahvusvahelise haardega Falstaff. Restoran Hõlm on Falstaff Nordic Restaurant Guide Estonia 2024 hinnangul Tartu parim restoran.

Foto: Kukeke klõpsutab

 Kui hindate oma külalisi ja iseenda aega ning soovite kõigile külalistele meeldejäävat pulmapidu, mis räägiks igas elemendis just Teie lugu, siis koos Teiepoolse pulmakorraldajaga saab see kindlasti teoks. Lydia hotell on selleks parim koht.

Iga pulmapidu on eriline, seetõttu on personaalne lähenemine meie prioriteet.
Võta meiega julgelt ühendust, helistades telefonil +372 730 4225 või saates e-kiri: riina@holmrestoran.ee

Tutvu ka paketiga:  Pulmadeks valmistumine Lydia hotelli kaunites sviitides

Foto: Kukeke klõpsutab

Saada päring

Email again: